• Wpisów: 5
  • Średnio co: 244 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:38
  • Licznik odwiedzin: 3 661 / 1466 dni
 
prohibido
 
Wutajcie misiaczki :*
Bardzo przepraszam Was za tą trzydniową nieobecność, lecz jak zapewne wiecie - miałam próbne testy gimnazjalne :(
Szczerze? Chyba lepiej poszły mi te, które pisaliśmy 1,5h, niż te na ABCD hahah :d I muszę przyznać, że matematyka była dosyć prosta :o
A Wy jesteście z siebie zadowoleni? A może jesteście tego samego zdania co ja? Napiszcie mi w komentarzu :)

Teraz przechodzę do sedna posta.
Jak widzicie po tytule - chcę poinformować Was o czymś związanym z dość popularną stroną, czyli blogspotem.
Może się domyślacie, a może nie. Teraz rozwieję Wasze wątpliwości.
Wczoraj postanowiłam zacząć blogować na wyżej wymienionej stronie. Dlaczego? W sumie to sama nie wiem, może zachęcił mnie fakt, iż wszystko jest tam o wiele prostsze. Jeszcze nigdy nie słyszałam, by blog na blogspocie się zacinał, lub by były problemy z założeniem konta.
Na razie nie jestem jeszcze niczego pewna, ale zastanawiam się, by na stałe przenieść się na ową stronkę...Bardzo Was przepraszam, ale czuję się tam trochę lepiej...Nie myślcie sobie, że Was już nie lubię, broń Boże! Po prostu myślę, że tam mój blog zyska większy..rozgłos. Wiecie, że pisanie opowiadań to moja pasja i chcę się dzielić nią z jak największą liczną osób:) A na pingerze jest to mniej możliwe...Od wczoraj mam już 100 odwiedzin, w tym odwiedziły mnie osoby z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Wprawdzie nie mam jeszcze żadnych komentarzy, ale dopiero zaczęłam i ludzie muszą mnie trochę lepiej poznać, a co ważniejsze - muszę się wypromować.
Tak, więc jeśli moglibyście zajrzeć, to byłabym Wam naprawdę wdzięczna.
I proszę o zostawienie komka z jakąś opinią, nawet z anonimka..Tylko podpiszcie się, żebym wiedziała, że to Wy ♥
Tutaj macie link - hagomicamino.blogspot.com/

Dzisiaj nie dodam rozdziału, szcerze mówiąc nie wiem kiedy się on pojawi. Na razie skupiam się na nauce i rozmyślaniu...O blogposcie na stałe :)

tumblr_nfv94nM3Ty1u204zho1_1280.png


Z góry dziękuję Wam za pomoc, liczę na Wasze wsparcie misie <3 Mimo wszystko nie zapominajcie, że ja zawsze będę przy Was <3 Nawet, jeśli zdecyduję się na blogspota...To zostawię tego bloga, by móc utrzymywać z Wami kontakt, KC Was ♥♥♥

N♥ti

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego